آب پاکی وزارت اطلاعات بر ادعای منتقدان دولت: هیچ اختلاسی در واردات نهاده رخ نداد

وزارت اطلاعات بر ادعای منتقدان دولت سیزدهم درباره وقوع فساد عظیم در واردات نهاده های دامی آب پاکی را ریخت و مشخص شد هیچ اختلاسی در واردات نهاده های دامی توسط یک شرکت خصوصی و وزارت جهاد کشاورزی رخ نداده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور به نقل از ایرنا، وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای در واکنش ادعای وقوع فساد و رانت وزارت جهاد کشاورزی در موضوع واردات نهاده های دامی اعلام کرد که بر اساس بررسی و رصد اطلاعاتی، ادعای بروز اختلاس و ارتشاء در حوزه توزیع نهاده‌های دامی صحت ندارد.

وزارت جهاد کشاورزی در ماه های اخیر برای شکستن انحصار واردات نهاده های دامی وارد عمل شد به طوری که با انعقاد قراردادی با شرکت آریو تجارت سهیل توانست ثبت سفارش حجم زیادی از نهاده دامی را آغاز کند اما از آنجایی که انحصارگران واردات نهاده های دامی منافع خود را در خطر دیدند اقدام به راه اندازی خط تخریبی رسانه ای علیه وزارت جهاد کشاورزی دولت سیزدهم کردند.

به طوری که طی هفته های اخیر برخی رسانه ها و فعالان سیاسی منتقد دولت سیزدهم لحظه ای از تخریب دولت کوتاهی نکردند و وزارت جهاد کشاورزی را به فساد و رانت و اختلاس ۱۱۰۰ میلیاردی در بحث واردات نهاده های دامی متهم کردند ادعایی که بر اساس بررسی وزارت اطلاعات، صحت نداشت.

اکنون با مشخص شدن واهی بودن اتهاماتی که این اشخاص و رسانه‌ها به دولت در ماجرای واردات نهاده وارد کردند، انتظار می‌رود قبل از آن که دستگاه قضایی به این افتراها رسیدگی کند، خود این اشخاص و رسانه‌ها صداقت به خرج دهند و اشتباه بودن مواضعشان را بیان کنند.

دیدگاه ها غیرفعال است