آخرین وضعیت واردات نهاده‌های دامی از طریق بندر امام

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: یک کشتی اقیانوس‌پیمای حامل ۶۳ هزار تن نهاده دامی در لنگرگاه بندر امام خمینی (ره) در حال تخلیه و بارگیری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور، حمید بدوی با اشاره به آخرین وضعیت واردات نهاده‌های دامی از طریق بندر امام خمینی (ره)، اظهار کرد: اکنون یک کشتی اقیانوس پیمای حامل ۶۳ هزار تن نهاده دامی در لنگرگاه این مجتمع بندری در حال تخلیه و بارگیری است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: این کشتی حامل محموله کنجاله سویا به عنوان نهاده دامی است که از کشور برزیل خریداری و از طریق بندر امام خمینی وارد کشور شده ‌است.

بدوی عنوان کرد: این محصول توسط شرکت پشتیبانی امور دام به منظور حل مشکل تامین نیاز دامداران کشور سفارش و خریداری شده است و روند واردات نیز با توجه به نیاز کشور به این نهاده‌ها ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: امسال بخش مهمی از نهاده‌های دامی توسط شرکت‌های بخش خصوصی در بندر امام وارد کشور شده و بخش دیگر آن نیز توسط شرکت‌های دولتی به منظور کنترل شرایط و تامین نیاز انجام شده است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان خاطرنشان کرد: یک کشتی اقیانوس پیمای دیگر حامل کنجاله سویا نیز چند روز آینده در بندر امام پهلودهی و تخلیه خواهد شد.

منبع:ایسنا

دسترسی آسان به این صفحه
چاپ
پست الکترونیک

لینک کوتاه مطلب

https://iranslal.com/?p=16180