ادامه روند واردات نهاده‌های دامی از بندر شهید بهشتی چابهار

سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان سیستان و بلوچستان گفت: از ۳ فروند کشتی حامل نهاده دام و طیور که در بندر شهید بهشتی چابهار پهلو گرفته بودند همه کشتی ها در سطح کشور توزیع گردیده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پشتیبانی امور دام استان سیستان و بلوچستان، علیرضا کیخا بیان داشت ؛ با توجه به اهمیت تامین نهاده های دامی برای حمایت از صنعت دامپروری و تولید کشور ، واردات این نهاده ها از طریق بندر شهید بهشتی چابهار همچنان ادامه دارد. به تازگی نیز تخلیه و بارگیری یک کشتی غول پیکر حاوی ذرت دامی به پایان رسید که این محموله به سراسر کشور ارسال گردید.

وی افزود : تخلیه و بارگیری نهاده های دامی در بندر چابهار به دلیل زیر ساخت های مناسب و دستگاه های مدرن و پیشرفته و عملکرد مناسب پیمانکاران تخلیه و بارگیری و تسهیلات فراهم شده و همکاری دستگاه‌های مرتبط به خوبی و بدون مشکل صورت می‌گیرد و این روند به طور مستمر ادامه خواهد یافت.

سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان سیستان و بلوچستان در پایان تأکید کرد: تمام تلاش خود را برای تسریع در فرآیند واردات و توزیع نهاده های دامی به کار خواهیم گرفت تا از بروز هرگونه اختلال در تامین خوراک دام جلوگیری کنیم.

دسترسی آسان به این صفحه
چاپ
پست الکترونیک

لینک کوتاه مطلب

https://iranslal.com/?p=176390