افتتاح پایگاه بسیج اداره کل پشتیبانی امور دام استان سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پاد، همزمان با روز درختکاری پایگاه بسیج اداره کل پشتیبانی امور دام استان افتتاح شد.

روز سه شنبه همزمان با روز درختکاری در مراسمی پایگاه بسیج اداره کل پشتیبانی امور دام استان مزین به نام شهید جهادگر علی کیخا با حضور سرهنگ قورزایی معاون فرمانده سپاه سلمان در بسیج اقشار استان و سرهنگ نکویی مدیر سازمان بسیج کارمندان به همراه جناب آقای سرگرد حسینی فرمانده حوزه مقاومت صاحب الزمان (عج) ادارات افتتاح شد .

در ابتدا با پخش آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملّی جمهوری اسلامی ایران مراسم آغاز شد و سرهنگ قورزایی معاون فرمانده سپاه سلمان در بسیج اقشار استان به عنوان سخنران این مراسم به بیان اینکه یکی از اهداف دستگاهها بحث مطالبه گری جامعه هدف است خاطر نشان نمودند این استان دروازه واردات گوشت به کشور است و باید کمک شود تا در حوزه امنیت غذایی موانع و مشکلات رفع گردد.

در ادامه مدیر کل پشتیبانی امور دام استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور سرهنگ قورزایی معاون فرمانده سپاه سلمان در بسیج اقشار و هئیت همراهشان گزارش مختصری از فعالیت های صورت گرفته اداره کل پشتیبانی امور دام استان در این چند ماهه ارائه نمودند. همچنین در این مراسم یونس حسن پور به عنوان سرپرست پایگاه منصوب شد.

در پایان باکاشت یک اصله نهال در محوطه اداره کل پشتیبانی امور دام استان این مراسم به کار خود پایان داد.

دسترسی آسان به این صفحه
چاپ
پست الکترونیک

لینک کوتاه مطلب

https://iranslal.com/?p=17671