انتصابات ستادی شرکت پشتیبانی امور دام کشور

 به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور،روز یکشنبه مورخ 20/06/1401  با حضور  مدیر عامل محترم شرکت پشتیبانی امور دام کشور و کلیه مدیران ستادی، اعضای محترم  هیئت مدیره در محل سالن جلسات  شرکت،آیین تکریم  و تودیع معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت ، منابع و  مدیر کل امور اداری سابق شرکت پشتیبانی امور دام کشور برگزار گردید و طی آن احکام  انتصاب سرپرستان  جدید اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی و دفتر برنامه ریزی،بودجه و نوسازی به آنها ابلاغ گردید.

 محسن سلامی در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از زحمات صادقانه  محمد مهدی صادقی و اسد پار یاد در مسیر خدمت رسانی در راستای اهداف و برنامه های شرکت برای ایشان و منصوبین جدید شرکت از خداوند منان، آرزوی موفقیت، سعادت و حسن عاقبت نمود.

در ادامه جلسه جعفر آهنگری، عضو هیئت مدیره نیز با آرزوی توفیق برای  کلیه همکاران تودیع و معارفه شده ، تداوم همدلی همکاران را یکی از معیارهای اصلی رشد در شرکتها و مجموعه ها دانست .

در پایان مراسم احکام صادره به علی تردست و قدرت اله باقری  سرپرستان جدید  اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی و سرپرست دفتر برنامه ریزی  بودجه و نوسازی تقدیم گردید.

 

 

دسترسی آسان به این صفحه
چاپ
پست الکترونیک

لینک کوتاه مطلب

https://iranslal.com/?p=15895