تدوین برنامه جامع برای تقویت پروژه مرغ لاین در کشور

جلسه کمیته احیاء مرغ لاین با حضور دکتر شیرزاد مدیر عامل شرکت و دکتر مجابی رئیس کمیته کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجمع تشخیص مصلحت نظام و معاونین و مدیران ذیربط صبح روز یکشنبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پشتیبانی امور دام کشور، در ابتدای این جلسه  دکتر حسین شیرزاد مدیر عامل محترم شرکت ضمن تشکر از حمایت های دکتر مجابی رئیس کمیته کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجمع تشخیص مصلحت نظام، از اهتمام ویژه شرکت پشتیبانی امور دام کشور و انجام برنامه ریزی های لازم برای موفقیت این پروژه مهم و حیاتی خبر داد.

 دکتر مجابی در جمع حاضرین ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شرکت پشتیبانی امور دام در حوزه مرغ لاین گفت: در حال تدوین برنامه هفتم در مجمع تشخیص مصلحت نظام هستیم و در خصوص مرغ لاین با تولیدکنندگان و کار شناسان بخش کشاورزی جلسات متعددی بر گزار شده و تدوین برنامه جامعی برای بهبود، ارتقاء و ایجاد بازارهای جدید برای مرغ لاین در راستای تأمین امنیت غذایی و پدافند غیرعامل در دستور کار قرار دارد.

وی با تأکید بر حمایت از مرغ لاین گفت: با همکاری و تعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور که مدیریت مرغ لاین را برعهده دارد گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام شده تدوین و برای رفع موانع این طرح  مهم اقدام خواهیم کرد.

در ادامه دکتر مجابی بیان کرد: با توجه به آسیب شناسی صورت گرفته در حوزه  بودجه ای و اخذ ردیف بودجه مستقل پیش از تدوین قانون بودجه، و بحثهای ایجاد زیرساختها در مجتمع خصوصاً زیرساختهای مبتنی بر حفظ قرنطینه و الزامات بهداشتی به منظور تامین امنیت زیستی گله های موجود، انجام تحقیقات هدفمند به منظور ارتقاء و افزایش توان رقابتی این سویه با سویه های وارداتی از اقدامات مهم و قابل پیگیری در این حوزه می باشد.

دسترسی آسان به این صفحه
چاپ
پست الکترونیک

لینک کوتاه مطلب

https://iranslal.com/?p=18828

mi, risus sem, venenatis libero efficitur. odio Lorem Donec