توزیع گوشت گوسفندی ۸۵ هزار تومانی آغاز شد

توزیع گوشت گوسفندی ۸۵ هزار تومانی آغاز شد

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت:توزیع گوشت گوسفندی به قیمت متوسط هر کیلوگرم ۸۵ هزار تومان و گوساله ۹۵ هزار تومان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پشتیبانی امور دام کشور به نقل از تسنیم، رضا سالمی مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران اظهار داشت:  در روزهای اخیر عرضه گوشت گرم به دلیل شرایط فصلی کمتر شده است زیرا دامداران به دنبال عرضه دام های خود  از تیر ماه هستند تا با استفاده از علوفه بهاری دام خود را با وزن بیشتری به فروش برسانند، به همین منظور شرکت پشتیبانی امور دام، گوشت مازادی که از خود دامداران در فصل فراوانی عرضه خریداری کرده است برای تنظیم بازار عرضه می‌کند.

وی افزود: توزیع گوشت تنظیم بازاری با قیمت متوسط ۸۵ هزار تومان ( ران و سردست) برای گوشت های گوسفندی و ۹۵ هزار تومان برای گوشت گوساله آغاز شد و این محصول بدون محدودیت دربسته های ۱.۵ تا ۲ کیلوگرمی توزیع می‌شود.

وی افزود: کلیه صنوف، فروشگاه های زنجیره ای ، تعاونی‌های توزیعی، مباشرین شهرستانی می‌توانند برای دریافت گوشت با قیمت ( پخش) ۷۹ تا ۸۰ هزار تومان برای گوشت گوسفندی و ۹۰ هزار تومان برای گوشت گوساله مراجعه کنند.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران ادامه داد: این گوشت به صورت منجمد و از محل تولید داخل تولید شده است و برای توزیع این محصول در بازار هیچ محدودیتی وجود ندارد.

وی تصریح کرد:گوشت تنظیم بازاری  امکان عرضه در تمام فروشگاه های زنجیره ای، صنفی و تعاونی ها دارد و در صورت درخواست صاحبان کسب و کار حداقل تا پایان ماه مبارک رمضان در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

سالمی گفت:  با توجه به عرضه مازاد مرغ در بازار، خرید توافقی این محصول نیز آغاز شده است و مرغداران می توانند  هر کیلوگرم مرغ را با قیمت ۳۰ هزار تومان و ۳۳۶۶۰  تومان برای مرغ آرین به شرکت پشتیبانی امور دارم بفروشند.

دسترسی آسان به این صفحه
چاپ
پست الکترونیک

لینک کوتاه مطلب

https://iranslal.com/?p=1102