جزییات واردات نهاده‌های دامی از بندرامام به کشور

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون، یک میلیون و ۶۸۰ هزار تن نهاده‌ دامی وارد بندر امام خمینی شده است، گفت: چهار فروند کشتی حامل ۲۶۷ هزار تن نهاده‌های دامی در مسیر بندر امام خمینی(ره) هستند و به زودی وارد استان خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور به نقل از ایسنا، حمید بدوی با اشاره به تلاش برای تامین نهاده های دامی مورد نیاز دامداران اظهار کرد: چهار فروند کشتی حامل ۲۶۷ هزار تن نهاده‌های دامی در مسیر بندر امام خمینی (ره) هستند و به زودی وارد استان خواهند شد.

وی افزود: این میزان نهاده دامی شامل کنجاله سویا، ذرت دانه ‌ای و دانه روغنی سویا هستند که توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور سفارش و خریداری شده است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان با بیان اینکه این چهار فروند کشتی حامل نهاده های دامی در روزهای آینده به لنگرگاه بندر امام خمینی(ره) وارد خواهند شد، تصریح کرد: در حال حاضر ۱۱ فروند کشتی حامل ۵۵۹ هزار تن نهاده دامی در لنگرگاه بندر امام خمینی (ره) هستند و کار تخلیه آن ها در حال انجام است.

بدوی عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون، یک میلیون و ۶۸۰ هزار تن نهاده‌ دامی وارد بندر امام خمینی شده و در این بندر تخلیه و به مراکز مورد نظر حمل شده است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: واردات نهاده های دامی به کشور علی رغم مناقشات میان روسیه و اوکراین بدون هیچ مشکلی و طبق برنامه در حال انجام است تا ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه تکمیل شود.

دسترسی آسان به این صفحه
چاپ
پست الکترونیک

لینک کوتاه مطلب

https://iranslal.com/?p=15842