روابط عمومی‌های برتر وزارت جهاد کشاورزی معرفی شدند

روابط عمومی‌های برتر وزارت جهاد کشاورزی معرفی شدند

در اولین همایش ملی مدیران روابط عمومی‌های وزارت جهاد کشاورزی روابط عمومی برتر وزارت جهاد کشاورزی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور به نقل از وزارت متبوع،  در نخستین همایش ملی مدیران روابط عمومی‌های وزارت جهاد کشاورزی که طی سه روز با حضور مدیران ستادی و استانی در مشهد برگزار شد، رتبه‌های برتر روابط عمومی‌های سازمان جهاد کشاورزی، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات وابسته به جهاد کشاورزی و معاونت‌های وزارت جهاد کشاورزی معرفی شدند.

در انتخاب روابط عمومی‌های برتر، تعامل با مرکز، تولید محتوا در قالب‌های مختلف، اجرای دستورالعمل‌های رسمی و غیررسمی، ارائه گزارش مستمر عملکرد و پاسخگویی به مکاتبات مؤثر بوده است؛ همچنین داشتن خلاقیت و ابتکار در فعالیت‌ها، حضور فعالانه در شبکه‌های اجتماعی، بازنشر اطلاعات و اخبار، شرکت فعال در مباحث مدیریتی روابط عمومی و فعالیت مؤثر در ایانا و …نیز از محورهای ارزیابی به شمار رفته است.

استان‌های آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان و همدان رتبه‌های اول تا سوم را در روابط عمومی برتر سازمان جهاد کشاورزی به خود اختصاص دادند؛ همچنین استان خراسان رضوی و گلستان در جایگاه‌های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

در این همایش ۳ روزه سازمان دامپزشکی کشور، سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور و شرکت پشتیبانی امور دام حائز رتبه اول تا سوم در روابط عمومی‌های برتر شرکت‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات وابسته وزارت جهاد کشاورزی شدند.

معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی نیز رتبه اول در معاونت‌های وزارت جهاد کشاورزی را کسب کرد.

گفتنی است؛ این همایش با هدف هم‌اندیشی و اتخاذ سیاست‌های ارتباطی برای توسعه بخش کشاورزی و امنیت غذایی کشور برگزار شد.

دسترسی آسان به این صفحه
چاپ
پست الکترونیک

لینک کوتاه مطلب

https://iranslal.com/?p=15813

fringilla dolor. libero. adipiscing ut odio