مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت پشتیبانی امور دام کشور

 با حکم وزیر جهاد کشاورزی حسین شیرزاد بعنوان عضو موظف هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور به مدت ۳ سال منصوب گردید.

 به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی اموردام کشور، صبح یکشنبه ۲۳ مهر ماه ۱۴۰۲ مراسم معارفه حسین شیرزاد با حضور هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع، محمد ابراهیم حسن نژاد معاون امورتولیدات دامی و رییس هیأت مدیره شرکت، مرتضی اردستانی مشاور وزیرو رئیس سازمان حراست وزارت جهاد کشاورزی و مدیران ستادی دفتر مرکزی این شرکت در سالن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی با حضور در این مراسم طی سخنانی از تلاش های شبانه روزی صدراله دولت درمدت سرپرستی این شرکت تقدیر و تشکر به عمل آورد.

هوشنگ محمدی در این مراسم خاطر نشان کرد اقتدار نظامی، اقتدار غذایی و اقتدار تکنولوژی سه مولفه اصلی در بحث امنیت پایدار است و این وزارت خانه اهداف و برنامه های مشخصی در راستای رسیدن به امنیت غذایی با مشارکت ۴/۲ میلیون نفر کشاورز را در دستور کار دارد.

ایشان برای دکتر حسین شیرزاد که یک شخصت علمی و تاثیر گذار و از بدنه وزارت جهاد کشاورزی است در سمت جدید آرزوی موفقیت نمودند.

در ادامه این نشست محمد ابراهیم حسن نژاد معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی و رییس هیأت مدیره شرکت طی سخنانی به تشریح دست آورد های این شرکت و وضعیت گذشته و پیش روی شرکت اشاره کرد.

وی نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات  و تلاشهای مهندس دولت برای دکتر حسین شیرزاد آرزوی موفقیت نمودند و در پایان بر ضرورت سیاستگذاری در تأمین نهاده های دامی برای شرکت پشتیبانی و بخش خصوصی در کشور و تامین ذخایر اطمینان بخش تاکید نمودند.    

در بخش دیگری از این مراسم مرتضی اردستانی مشاور وزیر و رئیس سازمان حراست وزارت جهاد کشاورزی ، اثر بخشی و تاثیر گذاری در زمان تصدی پستهای مدیریتی را به عنوان یک شاخص عملکردی و با اهمیت قلمداد کرد.

حسین شیرزاد مدیر عامل جدید و عضو هیات مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور ضمن تقدیر و تشکر از حُسن اعتماد وزیر محترم وزارت متبوع، به موضوعاتی همچون کارامد کردن شبکه های توزیع ، رفع ساختارهای مشکل دار و معیوب در زنجیره ارزش، سیاستگذاری در نهاد های دامی، تقویت ساختارهای تجاری و تولیدی شرکت، تنظیم مناسبتهای عملکردی شرکت و بخش خصوصی، توسعه تولیدات قراردادی و سفارشی؛ رسیدگی به مشکلات و توجه ویژه به سرمایه انسانی شرکت به عنوان یک اولویت اصلی اشاره نمود و اظهار امیدواری کرد که با مشارکت کلیه مدیران و مجموعه های تابعه شرکت مسیر رشد و تعالی عملکردی خود را بیش از پیش ارتقاء دهد.

در پایان این مراسم، حسین شیرزاد مدیر عامل جدید شرکت پشتیبانی امور دام کشور با تشکر از مدیران گذشته بابت تلاش های شبانه روزی و بی دریغشان تشکر و قدر دانی به عمل آورد.

انتهای پیام

دیدگاه ها غیرفعال است