نشست تخصصی مدیران شرکت پشتیبانی امور دام کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور نشست تخصصی مدیران این شرکت با حضور صدراله دولت سرپرست شرکت، احمد خانی نوذری سرپرست معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، سیاوش احمدی میرقائد سرپرست سازمان امور عشایر ایران، مدیران استانی و ستادی، روز دوشنبه ۲۷ شهریور در سالن جلسات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی این شرکت برگزار شد.

صدراله دولت سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: حجم کالاهای خریداری شده توسط این شرکت در دو سال گذشته بی سابقه بوده است واین نشان دهنده حرکت درست شرکت در مسیر اصلی خود می باشد.

سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام کشور افزود: خط قرمز ما آلودگی است، آلودگی سلامت غذایی و سلامت شهروندان را به خطر می اندازد و به هیچ وجه قابل بخشش و چشم پوشی نیست.

دولت در رابطه با شایعه های به وجود آمده در مورد ذرت های آلوده در همدان افزود: با دریافت گزارش های کمی و کیفی مدیران استانی از سراسر کشور امروز به جرئت می توانم اعلام کنم که هیچ گونه ذرت آلوده و فاسدی در کشور وجود ندارد.

وی افزود  در چندین مرحله آزمایشی که از ذرت های مورد نظر گرفته شد هیچ گونه آلودگی و میکروب در این ذرت ها تایید نشده و با دستور دادستانی ذرت های مورد نظر برای تبدیل در اختیار کارخانه الکل سازی قرار گرفته است.
دولت گفت برخی از گزارشهایی که به دستگاه قضایی ارسال می شود از منابع غیر موثق بوده که اساس این گزارشها ناصحیح است.

سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام کشور ذرت را در پنج سطح دسته بندی کرد، ذرت مصرف طیور که اصطلاحا به آن ذرت درجه یک، ذرت مصرف مستقیم دام که اصطلاحا درجه دو و ذرتی که در اختیار کارخانه جات کنسانتره سازی قرار می گیرد که اصطلاحا ذرت درجه سه، ذرت صنعتی جهت ساخت الکل که اصطلاحا به آن ذرت درجه چهار و ذرت پوسیده که با دستور قضایی جهت کمپوست سازی یا معدوم سازی می شود را اصطلاحا درجه پنج می گویند.

در این نشست که با حضور مدیران استانی سراسر کشور برگزار شد تمامی مدیران استانی گزارشی از عملکرد و وضعیت انبار های نهاده های دامی را ارائه و سپس به بررسی راهکارهای افزایش سطح کیفی و کمی با مدیران ستادی به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

در حاشیه این نشست از تلاش های بی شائبه آقایان حمید بدوی مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان خوزستان و مهدی نیل فروش همدانی مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان همدان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام.

دیدگاه ها غیرفعال است