نظام بازرسی موثر اعتماد مردم به دولت را تقویت می‌کند

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: نقش بازرسان در جلوگیری از اتلاف خدمات دولت و رسیدن آن به دست مردم و گروه‌های هدف بسیار مهم است و اعتماد مردم به دولت را تقویت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سیدحسن ربانی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در نشست هم‌اندیشی مدیران معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی اظهار کرد: نقش بازرسان در دستیابی به امنیت غذایی و آرامش در بازار داخلی محصولات کشاورزی بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: نقش بازرسی در رسیدن خدمات دولت به مردم و گروه‌های هدف بسیار موثر است و اعتماد مردم را نسبت به دولت تقویت می‌کند.

ربانی تصریح کرد: بازرسان نقش داور و قاضی را در بازار ایفا می‌کنند و حق مردم و حاکمیت بر ذمه آنها است.

وی با بیان اینکه برنامه جامع نیازمند یک مجری توانمند است، گفت: اگر مجری درست عمل نکند برنامه با مشکل مواجه می‌شود، لذا منابع انسانی شایسته سرمایه‌های وزارت جهاد کشاورزی هستند و حمایت از این سرمایه رمز موفقیت معاونت توسعه بازرگانی خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی بر برگزاری دوره‌های آموزشی تاکید کرد: باید دوره‌های آموزشی برای منابع انسانی مطابق با سیاست‌های وزارت جهاد کشاورزی برگزار شود و سیاست‌های نظارتی وزارتخانه برای نیروی انسانی تبیین شود.

وی افزود: بازرسان وزارت جهاد کشاورزی باید با مردم با عدالت و انصاف برخورد کنند و ادب و حسن تعامل را سرلوحه کار خود قرار دهند.

دیدگاه ها غیرفعال است