پیام تبریک سرپرست جدید شرکت پشتیبانی امور دام کشور به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور، صدراله دولت سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام کشور در پیامی سالروز فتح خرمشهر را تبریک گفت:

متن پیام ؛

خرمشهر نه آن خاکی است که ارزش دنیوی دارد بلکه ایمانی است که آخرت را برای مسلمان ساخته (امام خمینی (ره))

عملیات غرورآفرین بیت المقدس در اقتدا به مولای متقیان ، با رمز «علی ابن ابیطالب علیه السلام » مصداق یدالله فوق ایدیهم بود، یکبار دیگر دست خداوند سبحان از آستین ملت بی نظیر و شریف ایران ظهور کرد و حماسه آزادی خونین شهر را، در مقابل استحکامات نفوذناپذیر دشمن بعثی که از سوی استکبار جهانی و قدرت های شرق و غرب  حمایت می شد و از هر لحاظ خود را شکست ناپذیر و غیر قابل نفوذ میدید، خلق نمود تا یادآور جنگ خیبر در صدر اسلام باشد.

آری !رهایی خرمشهر نمونه بارزو برجسته تجلی قدرت لایزال الهی و آیات شریفه انا فتحنا لک فتحامبینا و اذا جاء نصر الله و الفتح بود .

سوم خرداد ماه تا ابد یادآور خون های پاکی است که وجب به وجب آن خطه را تا قیام قیامت از وجود هر چه غیر و دشمن خدا، پاک و پاکیزه کرد.

خون های مطهر شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و مردمان مرد و شیر زنان عزتمتدی که با جانفشانی، شجاعت   وغیرت، نهال این آزادی را سیراب و تنومند نمود. از این رو، امروز برای ملت سربلند ایران روزی مانا و گرانبهاست .

خرداد که می آید ترنم گفتگوی زیبا ی شهید حاج احمد کاظمی عزیز با  شهید حاج حسن باقری و جمله به یاد ماندنی(خرمشهر را خدا آزاد کرد …)که مورد تایید و تاکید حضرت امام( ره ) نیز قرار گرفت در کنار سرود عاشقانه  و آسمانی” ممد نبودی” کل فضای کشورمان را عطر آگین می کند.

فرا رسیدن سالروز این حماسه سترگ، این نصر و فتح الهی بزرگ و این نمونه بارز انجام آنچه ناشدنی ست، با ایمان به خداو وعده های صادق باری تعالی، و ایام خجسته دهه کرامت، بر قلب نازنین قطب دایره امکان حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، نایب بر حق ایشان رهبر عزیز و معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی)، امام راحل عظیم الشان( ره ) ، شاهدان، ایثارگران، آزادگان، مجاهدان سرافراز فی سبیل الله و این عملیات مقدس، خانواده های ارزشمند ایشان، همه خدمتگزاران حقیقی به این نظام و مکتب مقدس و ملت بی همتای کشور اسلامی عزیزمان تبریک و تهنیت باد .باشد که در پرتو الطاف حضرت حق و تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه ی انقلاب – حفطه الله تعالی – و به مدد مساعی ارزشمند و شبانه روزی وارثان این حماسه، مسیر تعالی و مقابله با تهدیدات را در همه ابعاد، با همتی بیش از پیش بپیماییم که به فرموده مقام عظمای ولایت مد ظله العالی (خرمشهر ها در پیش است ) ان‌شاءالله

دیدگاه ها غیرفعال است