پیام تبریک محسن سلامی به مناسبت میلاد مولود کعبه و روز مرد برای همکاران پشتیبانی امور دام کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور محسن سلامی مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت ، در پیامی میلاد مولود کعبه، میلاد امام علی(ع)آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرف والاترین الگوی شهامت و دیانت را به تمامی شیعیان اسلام و مردم فهیم ایران اسلامی و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام و همه همکاران عزیز شرکت پشتیبانی امور دام کشور تبریک و تهنیت گفتند .

متن پیام

علی، شکوه اقیانوسی است که از هم‬ ‏آمیختن دریاهایی از ایمان و ایثار و شجاعتی از جنس اخلاص و تقوا، بنیان گرفته و غواصان حکمت و معنا را به متحیر واداشته است.

سیزدهمین روز از ماه رجب مصادف است با ولادت شیر مرد خاندان عصمت و طهارت

کسی که در نسل ابراهیم خلیل ریشه داشت. در خانه کعبه زاده شد؛ فضیلتی که نه پیش و نه پس از او، کسی در آن شریک نبود. در دامن نبوت رشد کرد. نخستین مسلمان شد؛ اولین مردی که به رسالت ایمان آورد. در روزهای سخت و پرآشوب، یاور اسلام گشت. سایه‌ساری بود آرامش‌بخش، همراهی استوار و هم یاری فداکار.

اینجانب به نوبه خود در این روز نیکو، روزی که مولود کعبه مولی الموحدین امیرالمومنین، امام علی (ع) دیده به جهان گشودند، بر تکه لوح سفید از دفتر تخیل دلم پیام تبریک عشق را جوهری میکنم و به امام عصر و الزمان، امام الانس و الجان حجت ابن الحسن العسکری حضرت مهدی عجل الله تعالی فرج و تمام عاشقان حضرتم ، تمامی شیعیان اسلام و مردم فهیم ایران اسلامی و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام و همه همکاران عزیزم در شرکت پشتیبانی امور دام کشور تبریک و تهنیت میگویم

محسن سلامی مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت

دسترسی آسان به این صفحه
چاپ
پست الکترونیک

لینک کوتاه مطلب

https://iranslal.com/?p=16068