پیام تسلیت عضو هیات مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور به مناسبت شهادت رئیس جمهور

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

 

منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (سوره احزاب آیه 23)

 

غم و اندوهی بی‌پایان ملت عزیز  ایران اسلامی را در پی شهادت رئیس جمهور محبوب  و همراهان ایشان در اثر سانحه‌ی بالگرد فراگرفته است.

این حادثه مایه‌ی تألم همه ی دلدادگان به ایران اسلامی است که به شخصیت وارسته و خدمات ماندگار و با ارزش شهید دکتر رئیسی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آشنایی داشتند.

آیت‌الله رئیسی رحمه الله علیه با قلبی رئوف، نیتی صادقانه و خالصانه، اندیشه‌ای ژرف و اراده‌ای جدی همواره برای حل مشکلات مردم بویژه طبقه کم‌درآمد، تلاشی وافر و شبانه‌روزی داشتند و دغدغه‌مندانه مسائل را پیگیری و رصد می‌کردند.

شهیدِ جمهور، آیت الله سید ابراهیم رییسی در زمره مسئولان تراز انقلاب اسلامی بود که در همه سنگرهای مسئولیت عطر خدمت متواضعانه و روحیه جهادی را با خود به ارمغان می‌آورد.

مردمی بودن، عدالت‌خواهی و فسادستیزی و ساده زیستی، خستگی ناپذیری توام با شکیبایی، اغتنام فرصت خدمت به مردم همراه با دوری از حاشیه‌ها، پشتکار و تواضع و دغدغه رفع مشکلات محرومان، سلوک مردمی و حضور بی‌تکلف و صمیمی در بین مردم، تمکین در برابر قانون و اطاعت عملی از ولی امر و مجاهدت برای تحقق آرمان‌های امام و شهیدان و اعلام شجاعانه آن، از بارزترین ویژگی‌های این عالم خدمتگزار و مدیر عالی رتبه و کم نظیر نظام اسلامی بود.

این صفات حسنه، برخاسته از انس او با عبادت و توسل و ثمره خدمت خالصانه‌اش بود که پاداش آن را نیز دریافت کرد و به شهیدان پیوست.

بدون شک، وجود امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در این شرایط، همچون لنگرگاهی ثبات آفرین برای کشور ماست. جمهوری اسلامی ایران از ابتدا با حوادث بسیار سختی رو به رو بوده است و از تمام آنها با سلامت عبور کرده است. ، امروز نیز به برکت وجود نازنین امام خامنه ای و هوشمندی مردم عبور از این روزها را شاهد خواهیم بود.

امیدوارم خادمین کشور در هر جایگاهی که قرار دارند ، برای سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی لحظه ای آرام نگیرند تا عاقبت بخیر شوند انشاءالله .

والسلام علیکم و رحمة الله وبر کاته

محسن عسکری

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر ارتباطات مردمی

و سفرهای وزارت جهاد کشاورزی

دسترسی آسان به این صفحه
چاپ
پست الکترونیک

لینک کوتاه مطلب

https://iranslal.com/?p=54757