پیام تسلیت سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام کشور به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی(ره)

سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام کشور با صدور پیامی فرارسیدن سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور؛ صدراله دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره)، فرا رسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت روح الله موسوی خمینی (ره) یادآور خاطره بزرگ مردی از تبار رسول الله و از تربیت یافتگان ممتاز و شایسته مکتب و عترت و حقیقتی همیشه جاودان و خاموش نشدنی است و تا ابد در حافظه تاریخی مردم غیور ایران و تمام جهانیان که داستان تاریخ عزت  پایمردی و غیرت این ملت را می دانند، حک شده است.

امام خمینی (ره) یک حقیـقت همیشه زنده برای دلهای مسلمـانان و مستضعفان جهان بوده و هست. بزرگ مردی که با سلوک علمـی و عملی و وبا پیروی از دستورات اسلام ناب محمدی فصل نوینی در تاریخ پر فراز و نشیب این مرز و بوم آغاز نمود.

اینجانب سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد را به عموم ملت بزرگ ایران تسلیت عرض نموده و اظهار امیدواری می نمایم که بتوانیم با پاسداری از آرمانهای والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهیدان و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری در راستای اعتلاء و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش نماییم.

                                                                                                           با عرض تسلیت

                                                                                                            صدراله دولت

دیدگاه ها غیرفعال است