پیام رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار

پیام رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار پیامی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، ، علیرضا رضازاده رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار پیامی را صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بی‌شک خبرنگاران حوزه کشاورزی در سراسر کشور قهرمانان گمنامی هستند که دوشادوش کارکنان، حافظان امنیت غذایی و جهادگران این مجموعه به صورت شبانه‌روزی به معنای واقعی کلمه، برای امر خطیر اطلاع‌رسانی، اقناع و اعتمادسازی جامعه گام برمی‌دارند.

اینجانب ضمن تسلیت شهادت حضرت اباعبدالله حسین (ع) و گرامیداشت ۱۷ مرداد «روز خبرنگار»، صمیمانه از تلاش شبانه‌روزی و فعالیت‌های مجدانه اهالی محترم رسانه و صاحبان قلم از جمله خبرنگاران، روزنامه‌نگاران، عکاس خبرنگاران، دبیران و مدیران مسئول رسانه و خبرنگارانی که به صورت تخصصی در حوزه کشاورزی، دامپروری و… فعالیت می‌کنند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

همچنین از خبرنگاران و نیروهای پرتلاش و خدوم روابط عمومی‌های ستاد وزارتخانه، معاونت‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها، استان‌ها و شهرستان‌ها و خبرنگاران خبرگزاری ایانا در سراسر کشور که با سعی وافر و همت بلندشان در عرصه خطیر اطلاع‌رسانی همراه ما بوده و هستند، قدردانی و سپاسگزاری می‌نمایم.

دسترسی آسان به این صفحه
چاپ
پست الکترونیک

لینک کوتاه مطلب

https://iranslal.com/?p=15854

dolor amet, neque. id, diam et, commodo ante. consequat. mi, Aenean libero